Společenský sál

Abyste si mohli prohlédnout detailně všechny části a součásti sálu, tak je sál přehledně rozdělen na části s podrobnějšími popisy. Rozměry sálu jsou 18,6 x 13,5 metru.

Kapacita sálu pro sezení při pohodlném místu k tanci:

  • maximální při roznášeném hlavním jídle je 186 osob
  • maximální kapacita při hlavním jídle v jídelně 246 osob
  • maximální kapacita při rautu bez hlavního jídla je 330 osob

Sále je vhodný od 50 osob až do 500 osob na stání. Mezi těmito čísly je mnoho variant sezení a stání a mnoho variant využití galerie, jídelny a terasy.

Cena se dohodne podle druhu akce a co vše pořádající zaplatí.

Kalendář akcí

Google kalendář volných termínů v sále

Stále máme hodně volných termínů. Obecně jsme schopni realizovat jednu větší akci za víkend. V pracovních dnech jich je málo.

Pokud si chcete sál na volný termín objednat, tak nám napište na info@nydecanka.cz  nebo zavolejte na telefon 702 602 502.

 

Hlavní veřejné akce:

 

28.3.2024 – čtvrtek – Zelený čtvrtek

27.4.2024 – sobota –  Koncert Ready Kirken

17.5.2024 – pátek – Vaječina

7.6.2024 – pátek – Koncert The Synks

20.7.2024 – sobota – Jsme na Bierfestu na náměstí

13.12. nebo 14.12.2024 – pátek nebo sobota – Koncert DOGA

 

Sál

Využití našeho sálu je pro mnoho akcí – plesy, koncerty, narozeninové a další oslavy, jako malé divadlo, školení, svatby a další možnosti, které si určíte vy. Sál má mnoho příslušenství, která jsou samostatně popsaná. Sál si můžete pronajmout i včetně baru s vlastním alkoholem a sami si můžete uvařit v kuchyni. Stejně tak vám můžeme veškeré pohoštění připravit my.

Sál má výbornou akustiku jak uvnitř, tak zejména ven a při rozumné hlasitosti reprodukce není provoz sálu v rámci dne nebo noci nijak časově omezen.

Sál je vybaven osvětlením, u kterého lze regulovat svítivost po řadách. Dále je v sále k dispozici více reflektorů a světlených efektů včetně laserů a mlhy pro efektní prostředí pro tanec.

Máme k dispozici vlastní DJ Controler a můžeme případně poskytnout i vlastního DJe.

Pódium

Pódium má rozměry cca šířka 9 x hloubka 5 metrů. Máme k dispozici i forbínu, která dokáže pódium o 1 metr prohloubit a po stranách vytvoří stojany pro případné reproduktorové sloupy. Na pódiu je k dispozici velké plátno s uhlopříčkou 6 metrů, které spolu s laserovým projektorem 12000 ANSI Lumenů umožňuje v dostatečné velikosti prezentace pro celý sál. Pro ozvučení jsou k dispozici 2 středovýškové reproduktory a 2 subwoofery. Každý reproduktor má výkon 1 kW. Dokáží kvalitně ozvučit sál k hlasitosti až k 95 dB u vchodových dveří. Na pódiu jsou k dispozici potřebné reflektory. Dále máme 16 kanálový stagebox pro připojení mikrofonů a případných nástrojů a k němu 16 kanálový mixážní pult, který může být umístěn na pódiu, u vchodových dveří a na galerii. Máme k dispozici vlastní DJ controler a vlastní DJe.

Galerie

Galerie rozšiřuje možnost sezení v sále. Musíme upozornit, že z Galerie není výhled na pódium při sezení u stolů a je nutno stát u zábradlí, kde se vejde cca 20 – 30 osob.  Je tedy vhodná na akce, kde není důležitý pohled na pódium (zábava, diskotéka) a nehodí se ji plně obsazovat na akce s důležitým pohledem na pódiu (divadla, koncerty). Je velmi vhodná jako VIP prostor. Maximální kapacita pro pohodlné sezení je 54 osob.

Jídelna

Jídelna je vhodná pro občerstvení návštěvníků v sále. Standardní pohodlná kapacita je 48 míst a tabule pro raut. Tato kapacitu lze zvýšit na 84 osob s rautem na terase. Jídelna je vybavena světly s možností stmívání. Jídelna je klimatizována. Jídelna je vybavena TV s uhlopříčkou 2 metry a vhodnými reproduktory pro nezávislé ozvučení nebo jí lze ozvučit stropními reproduktory ze sálu nebo baru. Ozvučení ze sálu je vhodné zejména pro svolání návštěvníků do sálu. Jídelna je větrána vzduchotechnikou a klimatizována klasickými split jednotkami. V jídelně lze na TV sledovat dění v sále pomocí kamery.

Bar

Bar je vybaven pro zajištění nápojového občerstvení hostů v sále. K dispozici je celkem 8 píp s ostřikem pod pípou z nichž každá může obsahovat jiný nápoj. Celkový výkon všech chlazení je až 350 litrů za hodinu. Dále jsou v baru prosklené lednice pro lahvové nápoje a dva robustní kávovary s kapacitou 2 x 40 káv za hodinu s možností volby více nápojů. Pro bar máme k dispozici i malý výrobník ledu a Jäger mašinu. Je k dispozici i velký monitor pro zobrazení případného nápojového nebo jídelního lístku. Bar je větraný vzduchotechnikou a klimatizovaný klasickými split jednotkami.

Šatna

Šatna je vybavena 5 kusy stojanů na zavěšení kabátů a bund s celkovou kapacitou cca 300 kusů. Stojany jsou na kolečkách a lze si je vhodně umístit podle potřeby. Součástí šatny je i pult a k němu přivedena síť a napájení, aby v případě potřeby zde mohlo být místo pro placení vstupného.

Terasa

Terasa může v zimě sloužit jako veliké kuřácké místo. Za pěkného počasí můžeme ven dát stoly a židle jako další možnosti k sezení. Kapacita je 50 osob. Terasa je ozvučena reproduktory a lze poslouchat hudbu nebo slovo ze sálu nebo z baru.

Kuchyně

Kuchyň je dostatečně vybavena pro vaření 100 – 200 porcí podle druhu jídla. Je určitě dostačující pro běžnou velikost svateb nebo narozeninových oslav. V případě větších firemních akcí se přizpůsobíme situaci. Z hlavních spotřebičů jsou k dispozici: Robot ALBA pro výrobu těsta s bohatým příslušenstvím, robot CL50 s bohatým příslušenstvím na krouhání zeleniny, mikrovlnná trouba na GN1/1, naklepávač masa, dvě myčky nádobí,  2 x konvenktomat REDFOX, 2 x  plynová sklopná pánev REDFOX, Fritéza STALGAST, 2 x gril na rojberku, elektrická udírna až 60 kg masa, plynová plotna na placky (8 – 10 kusů najednou), vakuovačka, nářezový stroj, 2 x velká lednice, 1 x velký mražák a mnoho dalšího vybavení.

Toalety

K dispozici jsou následující toalety:

  • v šatně ženy – 3 mísy
  • v šatně muži – 2 mísy a 3 pisoáry
  • v baru/jídelně ženy – 2 mísy – vybaven pultem pro děti
  • v baru/jídelně muži – 1 mísa a 1 pisoár
  • v zádveří sálu společný pro umělce
  • v zádveří sálu společný pro vozíčkáře – vybaven pultem pro děti
  • v šatně personálu – 1 mísa, sprcha

Rozdělení toalet není nijak striktně dané a podle povahy akce, lze více prostoru dát ženám nebo mužům nebo jim případně vyhradit i toaletu pro umělce a pro vozíčkáře (konference ženského spolku x konference mužského spolku). Jsou standardně vybavené výbornými značkovými zařízeními.

Šatna personálu

Pro personál je k dispozici jedna šatna. Muži a ženy se tedy musí domluvit, kdo se kdy v šatně bude převlékat. Šatna je vybavena 12 zamykacími skříňkami s klasickými pinovými elektronickými zámky pro uschování cenností personálu. Součástí šatny je i sprcha s umyvadlem a WC. K dispozici je i mnoho věšáků.