Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Obrovský obývací prostor o rozměru 6 x 7 metrů zajistí dostatek pohodlí pro všechny. K dispozici jsou dvě rozkládací pohovky. Jedna je větší a jedna menší. Mohou obě sloužit jako postele pro 5. a 6. osobu v apartmánu. Dále Android OLED TV a jídelní stůl pro 6 osob. Kuchyň je plně vybavena spotřebiči i kuchyňským načiním (více viz Detailní vybavení). Z obývacího pokoje je výhled přímo na roubenku Dřeviónka, která vznikla jako replika původní usedlosti (roubené stavení č. p. 78 s chlévy, stodolou a zahradou). Je unikátním objektem odrážejícím původní život a bydlení nýdeckých obyvatel.

Celkový rozměr je 6 x 7 metrů. K dispozici jsou dvě rozkládací pohovky. Jedna je větší a jedna menší. Mohou obě sloužit jako postele pro 5. a 6. osobu v apartmánu. Z hlavního vybavení je dále k dispozici OLED Android TV SONY s úhlopříčkou 160 cm.

Fotogalerie

Základní informace pro hosty

Vítejte v Nýdečance. Jsme rádi, že jste se rozhodli ubytovat v apartmánu Nýdečanka. Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni a přejeme Vám příjemný pobyt. Váš klíč odemkne vstupní dveře, chodbu, váš apartmán, vchod do kolárny a kolárnu. Vrátíte nám je osobně při vašem odjezdu nebo do vám přiděleného trezoru u parkovacího místa. Zamykejte venkovní […]