Základní informace pro hosty

Vítejte v Nýdečance.


Jsme rádi, že jste se rozhodli ubytovat v apartmánu Nýdečanka. Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni a přejeme Vám příjemný pobyt.


Váš klíč odemkne vstupní dveře, chodbu, váš apartmán, vchod do kolárny a kolárnu. Vrátíte nám je osobně při vašem odjezdu nebo do vám přiděleného trezoru u parkovacího místa. Zamykejte venkovní vchodové dveře, když odcházíte z apartmánu.


Máte k dispozici vlastní parkovací stání. Pokud přijedete více automobily, tak si další můžete nechat před vchodem do apartmánů nebo vzadu ve dvoře. Můžete využít místnost pro kola a lyže, která se nachází po schodech vedle parkovacích stání. Každý apartmán má vlastní místnost pro kola a lyže.

Heslo na WIFI je uvedeno zespod na wifi vysílači vedle televize.


Pro cizince: Vyplňte Ubytovací kartu pro cizince. My ji vytiskneme dáme vám ji do odjezdu podepsat.

Pro české občany: Vyplňte Ubytovací kartu pro české občany.

Vyplňte všechna potřebná pole písmeny latinské abecedy. U dětí musí být uvedeno číslo dokladu. Pokud dítě nemá doklad, uvede se číslo dokladu jednoho z rodičů.

Můžete si udělat kávu z našeho kávovaru, káva je již nasypána. Mléko je v ledničce. Nádoba na doplnění vody se vytahuje z boku. Pokud nebudete mít kávu, doplníme ji.


Pokud byste chtěli zjistit nějaké tipy na výlet, najdete je na našich webových stránkách na Typy na výlety.

Na terase nebo na balkónu máte k dispozici plynový gril. Pokud ho chcete použít, tak nejdříve otevřete plynovou láhev ve stojanu grilu, kterou zavíráme. Hořáky ovládáte levým nebo pravým kolečkem. Prostřední menší kolečko spouští malý vařič na pravé straně. Před odjezdem gril nijak mýt a čistit nemusíte. Umyjeme ho v profesionální myčce na nádobí.


V televizi máme k dispozici běžné české a polské programy. Můžete se přihlásit svým účtem do Android nebo Youtube nebo Netflix. Po vašem přihlášení do Android si můžete nainstalovat i další potřebné aplikace na televizi. Nainstalována je česká aplikace O2TV a VLC Player. Při odjezdu si všechna přihlášení odhlaste. Pokud zapomenete, odhlásíme vás sami.

Na posteli máte ručníky. Vedle skříně máte sušáky na prádlo. Žehlička i vysoušeč vlasů jsou ve skříni v ložnici, kde je k dispozici i trezor. Můžete využít veškeré vybavení apartmánu, pračku, vysavač, toustovač, gril, výčepní zařízení na pivo (po domluvě s provozovatelem) a další.

V apartmánu máte k dispozici osobní váhu TANITA, která vám změří vaše tělo na dvou frekvencích. Nainstalujte si z Google Play nebo Apple Store aplikaci My Tanita a postupujte podle pokynů.


Pokud budete mít nějaké otázky, rádi vám pomůžeme na telefonu nebo Whatsapp na +420702602502 nebo mailem na info@nydecanka.cz nebo zprávou přes Booking.com. Ve všední dny jsme plně k dispozici 8 - 15 hodin. Můžete nás kontaktovat i mimo tyto hodiny. Ozveme se vám hned nebo později.