Sál

Využití našeho sálu je pro mnoho akcí – plesy, koncerty, narozeninové a další oslavy, jako malé divadlo, školení, svatby a další možnosti, které si určíte vy. Sál má mnoho příslušenství, která jsou samostatně popsaná. Sál si můžete pronajmout i včetně baru s vlastním alkoholem a sami si můžete uvařit v kuchyni. Stejně tak vám můžeme veškeré pohoštění připravit my.

Sál má výbornou akustiku jak uvnitř, tak zejména ven a při rozumné hlasitosti reprodukce není provoz sálu v rámci dne nebo noci nijak časově omezen.

Sál je vybaven osvětlením, u kterého lze regulovat svítivost po řadách. Dále je v sále k dispozici více reflektorů a světlených efektů včetně laserů a mlhy pro efektní prostředí pro tanec.

Máme k dispozici vlastní DJ Controler a můžeme případně poskytnout i vlastního DJe.

Samotný sál má rozměry 13,4 x 18,8 metru. Jeho kapacita je od 80 míst k sezení až po 400 míst na stání. Maximální rozumný počet sedících u stolů je cca 200 míst i s tancem a cca 300 míst bez tance. Ke kapacitě je potřeba připočítat i  kapacitu galerie viz její popis. Stoly mají rozměr 160 x 80 cm, židle jsou z dubového masívu. Celkový vzhled je nadstandardní. Počet stolů a židlí není nijak omezen, resp. jich máme tak velké množství, že se do sálu ani všechny nevejdou.

Sál je vybaven vhodnými reproduktory, které plně postačují i pro běžnou reprodukovanou hudbu. Rocková kapela si asi přiveze svoje reproduktory. Sál je dále vybavený laserovou promítačkou 12000 ANSI Lumenů, plátnem o šířce 5 metrů, mikrofony, reflektory a světelnými efekty. K dispozici je i mlha pro taneční akce.

Sál je vybaven vzduchotechnikou s celkový průtokem 12000 m3/h, což postačuje na výměnu vzduchu pro 480 stojících/sedících osob. Pomocí vzduchotechniky sál vzduchem topíme a navolená teplota je stabilní. V horkých dnech má sál k dispozici klimatizaci.

Sál je vybaven osvětlením, u kterého lze regulovat svítivost po řadách. Dále je v sále k dispozici více reflektorů a světlených efektů včetně laserů a mlhy pro efektní prostředí pro tanec.

Fotogalerie